8241
Beatos virtuvė

Susipažinkite – maisto tinklaraštininkė Gelmina ir jos TartAmour

(3)

Kaip aš susipažinau su Gelmina? Internetu, tiesiog, yra tokia grupė feisbuke – Nauji maisto blogų įrašai ar kažkaip panašiai vadinasi, ir ten jos nuotraukų tiesiog nebuvo įmanoma nepastebėti. Parašiau jai ir pakviečiau pasisvečiuoti, tikrai verta pasivaikščioti ir pasigrožėti po Gelminos blogą…. Ji gyvena Italijoje ir daug keliauja, tie šilti tarptautiniai vėjai labai maloniai jaučiasi  jos maiste… Tai dabar jau perduodu žodį ir ji pati prisistatys…

Gelmina

Sveiki, aš Gelmina, nuolatos padebesiais skraidanti ir retai jaučianti žemę po kojomis, nepagydoma svajotoja. Prieš šešerius metus, jau laikydama rankose taip išvajotos specialybės diplomą, įgytą Dailės akademijoje, nusprendžiau persikelti gyventi į Italiją – šalį, apsuptą įvairiausių mitų – vienų tikrų, kitų tik iš dalies.

Mada (tik Milane per Fashion week), šiluma (ne visur ir ne visada, kaip esame pratę manyti), jūra (užtenka visoje šalyje), kalnai (nepabėgsiu, gyvenu jų apsupta), geras maistas (sunku rasti blogo ), gražūs vyrai (būna pasitaiko), karštas espresso (Neapolyje verdantis ir dar įkaitinto puodelio neišlaikysi )…, tiesiog bella vita!

Ir iš tikrųjų, nieko Italijoje labai netrūksta, nebent, geros valdžios. Bet ne apie valdžią , o apie maistą sumaniau rašyti, keliones ir įspūdžius savo sukurtame internetiniame kampelyje TartAmour, tikėdamasi, kad kiekvienas, apsilankęs šiame tinklaraštyje, ras kažką sau įdomaus bei keletą naujų minčių paįvairinti kasdieninę vakarienę ar draugišką susibūrimą.

Nesu didelė mėgėja rašyti apie save, tad dėkodama Beatai už kvietimą į svečius, atsinešiau ir jai paruoštą sūrų pyragą, įkvėptą besvajojant apie pavasarinę gaivą ir šviežius žalumynus.

Savory tart with spring onions 3

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Paula parašė:

    Nuostabus tinklalapis! Tikrai bus verta apsilankyti:)
    -Paula
    http://enjoybypaula.wordpress.com

  2. Jurgita parašė:

    visada smagu išgirsti nuoširdžiu keliaujančių tautiečių istorijas. Šaunus blogas, lauksiu nauju!

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.