8241
Beatos virtuvė

Apie kiną ir ištikimiausius draugus

(0)

Gavoju, ar papasakoti, ar ne? Ne, geriau gal neužsiminsiu, nes paskui neįdomu bus žiūrėti. Tai gal tik šiaip papasakosiu, kad vienas  įspūdingiausių miestų, kuriuose man yra tekę būti, yra San Franciskas. Tai va, jeigu jums, kaip ir man, patinka šis miestas ir Golden State tiltas, tai tikrai šio tilto vaizdų tame filme, kurį pažiūrėjome su mano feisbuko ir blogo bendruomene, yra ne vienas. Jei kas neskaitėte, ką anksčiau rašiau apie šį filmą, tai priminsiu, kad jis vadinasi „Adelainos amžius“ ir pagrindinis vaidmuo jame priklauso Blake Lively.

Beatos virtuve_Adelainos amzius_draugu

Tai va, filmas apie gražią moterį iš Vakarų pakrantės, kuri gyvena SF ir ten patenka į visokius nelaimingus atsitikimus, kurie lemtingai pažymi jos gyvenimą. Ir dar šis filmas yra… Apie gražią moterį ir gražius vyrus. Ir Harisonas Fordas, kuris turbūt yra vienas mano mėgstamiausių aktorių (Indiana Jones žiūrime dabar su vaikais), tai jis čia pasirodė visu savo holivudiniu pilnumu (na, ne fizine prasme, nes fizine prasme, tai oi, koks fit diedukas). Bet labiausiai aš džiaugiausi pamačiusi gyvai visas jus, ištikimiausias virtualias „Beatos virtuvės“ ir mano žurnalo drauges!

Beatos virtuve_Adelainos amzius_draugu

Beatos virtuve_Adelainos amzius_draugu

Moterys, ačiū, kad atėjote! Man tikrai buvo labai smagu toje draugų salėje sėdėti. Kaip filmas patiko man? Man patiko, – lengvas, moteriškas toks, pasakiškas, na į Kino pavasarį tai jo neįleistų, bet maloniam vakarui su šeima ar draugėmis – tikrai tinkamas. O jei dar svarstote, ar eiti šio filmo žiūrėti, tai gal padės komentarai tų moterų, kurios su manimi jau tą filmą pamatė:

Eglė Užkuraitė: „Filmas labai mergaitiškas! Ačiū!“

Gintarė Brazauskienė: „Filmas tikrai labai patiko, toks gražus, lengvas ir kaip Evelina Jancevičienė sakė: gerai nuteikiantis  Ačiū!“

Ieva Jonušaitė: „Buvom! Matėm! Patiko!“

Sigita Usaitienė: „Ačiū, Beata! Puikus filmas, puiki nuotaika!“

Orinta Draugelė: „Darkart ačiū, už puikų įkvepiantį filmą!“

Ir dar daug kitų malonių atsiliepimų buvo, nes visos, iš salės išėjusios sutarėme, kad tikrai maloniai atsipalaidavome ir mergaitiškai pailsėjome. Tai iki kitų panašių pasimatymų!

Beatos virtuve_Adelainos amzius_draugu

Print Friendly, PDF & Email

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.