8241
Beatos virtuvė

Apie Islandiją ir braškes

(3)

Ką dabar daryt su tom baltom naktim???aaa??? Aš kažkaip nepratus, nes Anglijoje tai jau net ir birželį būdavo tamsu, dabar pusę vienuolikos ir dar šviesu taip, kad kūnas nenori miegot nors tu ką, tikriausiai miegot labai nori, bet yra truputį spąstuose. Tai va, mano visa dienotvarkė dabar eina kaip sakant po paraliais: ryte pasportuoti nulis šansų, nes taaaaip noriu miegot kaip niekada nenorėjau. Beveik jaučiuosi chroniškai neišsimiegojus, nes viskas susipuolė į vieną vietą: pilna reikalų ir dalykų, tik spėk uogienės virti. Apie jas kalbant tai paniškai dabar bijau, kad tuoj baigsis braškės. Ir dalykas tas, kad nors turiu sakykime kokius aštuonis indelius, tai neužteks gi tiek, o kitą savaitę lekiu į Londoną, tai ten nevirsiu braškių gi uogienės.

Taiva klausimas, ką daryti dabar? Kai tikrai to miego yra visai mažai, aš tuoj imsiu ilgėtis žiemos vakarų…(cha moteriška natūra, vis neįtiksi) ne, gerai gerai, vasara jėga, bet vistiek miego trūksta…..

Įdomu, kaip jie ten Islandijoje gyvena? Ten gi vasarą praktiškai baltos naktys….aaa? O tempetarūra rekordas kai aštuonilika laipssnių būna….Ir ką nieko, šalis nesvietiško talento. Gyventojų kaip Kaune, o tikrai gerų muzikos grupių daugiau nei visam Pabaltijį ir Lenkijoje….štai fenomenas. Islandija yra mano viena ypatingesnių šalių, nors ten buvau tik vieną vienintelį kartelį, aprašiau jį tada bloge, ir ilgesningai prisimenu tas naktis ir šiaurės pašvaistę, kurią teko pamatyti. Žinote, mes kai važiavom ten prieš gerus du metus, aš tik nusileidus pajutau, kad Islandija – kažkokia ypatinga vieta Žemėje, tokia visa paslaptinga ir truptutį stebuklinga, kaip kad žinote, kokia būna paslaptingai ilgesinga migla, kylanti nuo ežero….

 

Taiva šį savaitgalį, Vilniuje, mano kursiokas Mantas organizuoja Padėkos dieną Islandijai: programoje Islandiška muzika, ir maistas, ir gera nuotaika aišku…Visa informacija čia. Ir mes čia su Mantu jojo sidrinėje Sarkozy.

as su mantu

O kad geriau eitųsi, tai štai prašau braškinių receptų asorti….

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
  1. Viktorija parašė:

    Sveika Beata, tave žinau jau nuo senu senovės, mano teta yra tavo gera drauge Rita.S. Perskaičiau ir pagalvojau, kad jeigu jau senai buvai tai atvažiuok dar kartą, gyvenu čia jau 10metų:) tikrai smagu būtų tau viska aprodyti ir papasakoti apie jų virtuvę daugiau ;).

  2. Su vaikais parašė:

    Jūs tikrai ne viena tokia. Niekada nemokėjau „nusnūsti“ dieną, o šviesūs vasaros vakarai mano organizmui tikras galvosūkis. Galva lyg ir linksta prie pagalvės, bet smegenys sako griežtą „ne“. Žiemą viskas atvirkščiai 🙂 Galėčiau palaimingai užmigti dar prieš „Panoramos“ sportą, bet tada et…kiti dalykai sutrukdo 🙂

  3. Ingrida parašė:

    Man vasara jėga… O dar atostogos, kai gali kada nori eito miegoti ir svarbiausia, kada nori keltis… 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.