8241
Beatos virtuvė

Apie Guodą, kuri parašė pirmą tokią knygą apie maistą

(1)

Gaminkite maistą namuose, nevalgykite supykę ir jauskite kūrybos džiaugsmą! Toks palinkėjimas iš ekonomikos mokslų daktarės ir sveikos mitybos tyrinėtojos (prieš kelis metus atidariusios „Sveikų produktų“ (Livinn) parduotuves) Guodos Azguridienės išskrido visam gausiam būriui žmonių, atėjusių į jos knygos „Maistas” pristatymą.

Beatos virtuve - Guoda Azguridiene naujoji knyga "Maistas" pristatymas

Mes su Ieva gavome paskutines vietas ir beveik valandos pokalbių ir pasisakymo metu spėjau gerai pavartyti naująją Guodos knygą. Tikliau, pirmą knygą apie Maistą!!

Beatos virtuve - Guoda Azguridiene naujoji knyga "Maistas"

Apie Guodą turbūt girdėjote. Aš su ja susipažinau seniai seniai, ji net neatsimena, bet dariau su ja interviu, dar kadaise, kai dirbau Vilniaus televizijoje žinių žurnaliste – reportere. Ji man, dvidešimtmetei, paliko įspūdį – tokia graži, rami ir protinga. Paskui iš ekonomikos Guoda pasuko prie sveikos gyvensenos ir daug kas stebėjosi, kaip ji čia taip ėmėsi rizikingo ir keisto verslo –prekybos ekologiškais ir natūraliais produktais. O aš tai labai džiaugiuosi, kad ji ėmėsi tokios veiklos. Ir dabar dar labiau džiaugiuosi jos naująja knyga. Guoda be isterijos, kuri neretai būdinga kai kuriems sveiko gyvenimo būdo propaguotojams, knygoje kaip kokia bitė darbininkė susinchronizuoja ir išaudžia tinklą aiškų, – kokios teorijos yra ir kas gi iš tiesų yra maistas, ir sveika mityba. Knyga, kurią verta perskaityti visiems. Ir tikrai džiaugiuosi, kad ji šiandien mano blogo svečias ir dalinasi su mumis savo mintimis. Beje, antradienį buvau Guodos knygos pristatyme. Pabaigoje ji pasakė: gaminkite!

Beatos virtuve - Guoda Azguridiene naujoji knyga "Maistas" pristatymas

 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Ruta parašė:

    Kokia Guoda grazi!! Daugiau knygu skatinanciu sveika gyvensena prasau :]

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.