8241
Beatos virtuvė

Apie drąsią keliautoją Odetą ir tolimąjį Omaną

(2)

Koks yra jūsų hobis? Arba ką jums patinka veikti laisvalaikiu? Drožinėti peiliu, nerti vašeliu ir siuvinėti kryželiu įžymybių portretus beigi dekoruoti virutvės spinteles – pasakys ne visnas, bet absoliuti dauguma, bent jau iš mano aplinkos pasakys – keliauti.

Kam nepatinka keliauti?! Kelionės papeni ir mano sielą ir suteikia naujų idėjų ir šiaip naujo impulso. Vieni keliauja daugiau, kiti mažiau, bet keliauti – tai nebūtinai žymėti aplankytas vietas, pildyti virtualius žemėlapius ar neparmiršti check in kur skristi. Keliauti – tai būti atviram, nes net ir kelionė kitu maršrutu į darbą, pas giminę ar į gretimą miestą tikrai duos naujų pojūčių ir patirties. Taip kalbu ir prisimenu, kad noriu nuvažiuoti į daug daug vietų Lietuvoje. Taigi nebūtina keliauti toli, svarbu judėti ir norėti naujienų.

Viena iš turbūt plačiausiai pasaulį išmaišiusių draugių yra mano draugė Odeta, kurią neseniai lankiau Dubajuje.  Odeta yra profesionali keliautoja, bet ne ta prasme, kad ji užsideda kuprinę ir keliauja į džiungles. Ji keliautoja, kuri išsirenka, nori ir važiuoja ten. Ji atvira kelionėms ir ten patiriamiems nuotykiams bei naujiems atradimams. Ji drąsiai važiuoja viena ir yra visiškai atvira naujienoms. Tikrai yra vietų, kurios yra tolėleliau nuo lankytinų paryžių, niujorkų ir venecijų. Viena tokių, į kurią nežinau ar pavyks nuvažiuoti – Omanas. Tolimas, paslaptingas…Tai praplėskime savo horizontus ir važiuojam į Omaną Odetos vedami. Šiandien ji mano blogo svečias ir pasakoja apie šią magišką vietą bei ten patirtus nuotykius. Ji yra tokia drąsi, kad nepažįstamoje šalyje, vidury dykumos drąsiai sėda į nepažįstamo vyro mašiną….Oi ne ne ne, jūs to tai jau tikrai nedarykite, bet kur ji sėdo, ten… neapsiriko. Na ką čia anonsuoti paskaitykite patys.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (2)
Komentarai
  1. Violeta parašė:

    Indija, Amerika, Islandija

  2. Inga parašė:

    Smagus pasakojimas. Džiugu, kad žmonės keliauja, plečia akiratį ir dalinasi savo įspūdžiais su kitais 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.