8241
Beatos virtuvė

Apie „Šimto žingsnių kelionę“ ir emocijas

(4)

Kiek emocijų patiriate per dieną? Aš labai daug…Nors kartais ir visai ramiai praeina diena, be jokių didelių cunamių. Bet leiskite papasakoti kaip dažniausiai nuo pat ryto klostosi mano diena: pirmiausiai, tai vaikai į mokyklą. Šiais metais vežami visas dvidešimt minučių anskčiau nei įprasta, todėl išėjimas visada kaip evakuacija, nes dar viena minutė – ir bus per vėlu. Ir jau ant slenksčio dar paaiškėja, kad daiktai nesukrauti iki galo, Jurgis ieško pratybų, o Izabelė be kojinių…Viskas kuo toliau, tuo labiau primena tikrą evakuaciją: šukaliojama, bėgiojama aukštyn žemyn laiptais. Matote, kiek aštrių emocijų jau nuo pat ryto galima pajusti. Šiandien ryte perskaičiau bičiulės recenciją apie “sunkią” knyga, kurią vis atidėliojo perskaityti, nes žinojo kad ji sukels liūdesį…Bet knygą perskaitė greitai ir rekomenduoja kitiems skaityti sakydama, kad turime pajusti visokių emocijų ir turime suvokti savo praeitį, kad galėtume įvertinti tai ką turime dabar…

kino filmas

Iš esmės, žmonės ypač Lietuvoje, dažnai būna emociniame plato, arba daugiau į neigiamą pusę. Džiaugiuosi, kad mano aplinkos žmonės yra daugiau teigiami nei neigiami, todėl mes nesiskundžiame ir nekaltiname kitų už mūsų nesėkmes…Aš pati seniai esu pasakiusi, kad stengiuosi nekritikuoti kitų darbo, nors galbūt kartais ir norėčiau parašyti kokį piktesnį komentarą ar labiau impulsyvų Facebook įrašą. Nereiškia, kad mano langai tik rožiniai…Labiausiai vertinu gera jausmą, tikėjimą, kad viskas bus gerai, kad žmonės vieni kitiems linki tik geriausio ir visada stengiasi būti the best version of themselves for the benefit of others…(čia Miranda taip pasakė, o aš net užsirašiau).

sale pilneja

Taigi leiskite dabar trumpai prisiminti kaip gera buvo pasižiūrėti filmą „Šimto žingsnių kelionė“ ir kiek kartų teko apsiverkti, ir kaip iš tiesų salė plojo, o jūs atėję dėkojote.

Apie patį filmą, kurį taip labai gyriau ir į kurį pakviečiau jus pasižiūrėti kartu mano nuomonė kuo geriausia. Tai filmas, kuris sukaltas tiesiog puikiai. Sakau sukaltas, nors iš tiesų jis yra juvelyriškai nulipdytas, su tiek kampų ir vingių, kad nenuslystų į muilo operetę. Šį filmą norėčiau ir galėčiau žiūrėti su savo vaikų mokytojomis, tetomis ir anytomis, nes draugystė – šilta, palaikanti, įkvėpianti, romantiška, gali būti tarp visokio amžiaus žmonių. Ir tikri dalykai visada bus svarbiau už šlovę ir pinigus. Tai filmas, kuriame tiesiog reikia atsipalaiduoti ir neiškoti, o tiesiog būti.  Na aišku, visi skirtingai reaguoja, bet aš tai tikrai praktiškai ištisai turėjau dėl ko akis padrėkinti…ha ha ha

kino filmas

 

Žinoma, nuomonių gali būti visokių ir visokių jų išgirdau, ir tegul visi tų nuomonių turi, ir labai gerai, kad jų visokių yra. Norėčiau pasidalinti keliomis savo draugių ir Facebook Beatos Virtuvės  draugų rekomendacijomis apei šį filmą. Perrskaitysite ir pačios nuspręsite ar kokį vakarą su draugėmis, vyrų ar mama nueiti pasižiūrėti „Šimto žingsnių kelionę“. Jis dar rodomas šią savaitę kino teatruose.

Mano bičiulė ir sąmoningo kvėpavimo trenerė Agnė Zinkevičiutė rašė:

 Vakar buvau filme „Šimto žingsnių kelionėje“. Labai maloniai nuteikė! Ir maisto gaminimo šventi ritualai, ir santykių peripetijos, ir vertybės, ir verslo etika, ir dar daug visko! Man labai patiko! Gražus, jaukus, linksmas, nors kelias ašaras irgi pagavau:) Turiu prisipažinti, kad pagal filmo plakatą tai tikrai niekada neičiau į šį filmą:)

Labai, labai kieta marketingo moteris Rūta, dirbanti didžiuuuuulėje kompanijoje  apie kiną man rašė taip:

 Ačiū už tokį šiltą filmą, šiandien su drauge abi ir prisijuokėm, ir net iš to malonumo ir jaukumo vos ne paašarojom, kai kuriose scenose:) tikrai moteriškas vakaras gavos…

Mūsų bičiulė Jorūnė, kurį į filmą atvažiavo iš Kėdainių sako:

 ….. kaip buvo smagu, ech … visiems papasakojau darbe, vis prisimenu ir vis mintyse dėkoju Jums, tai po kokio 101 padėkojimo , pamaniau, kad dar kartą parašysiu ir gal jau man palengvės. Nuoširdžiai ačiū už emocijas ašaras nuotaiką meilę draugiškumą svajones planus gerumą ir dar daugybę dalykų kuriuos pajutau ir apturėjau per Jus ir tą Jūsų 😉 kiną. Gyvent labai skanu!

O mano asmeninės draugės, štai visai kitokia nuomonė:

 Vakar žiūrėjau „100 žingsnių kelionė“.. ir kaip gaila, kaip gaila – didelis nusivylimas.. gal vilčių buvo per daug? Neįtraukiantis, neįtikinantis, netikroviškas, nuspėjamas, lėkšto ir banalaus siužeto.. su lygiai dviem patiekalų gaminimais… ir net neįkvepiantis.. Idėja – puiki, aktoriai irgi neblogi.. bet personažai neišvystyti, neįtikinantys… pvz., labai panašios tematikos „Geriausias egzotiškas „Marigold“ viešbutis“ – žymiai stipresnis, paveikesnis ir geresnis filmas.

 

Tai va kiek nuomonių, kiekvienas filmuose ieškome skirtingų dalykų! Patys nuspręskite, o aš tik noriu padėkoti visiems kurie atėjo pažiūrėti filmo kartu!


 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
 1. Vaida parašė:

  As irgi ziurejau si filma, tik ne su jum visais kartu, bet Kaune. Man labai patiko! Apsiasarojau keliose vietos ir dar daugiau smagiai pasijuokiau. Filmas toks grazus ir toks geras savo siuzetu. Man jis buvo puikus, gryzusi visiems pasakojau ir dar kelias dienas aikciojau! Linkiu visiems pamatyti, geru emociju doze-garantuota! 🙂

 2. Giedrė parašė:

  na aš jo dar nemačiau, bet pasistengsiu rasti laiko pažiūrėti. Man labai geras kriterijus kalbant apie filmus yra tas, ar jį prisimeni atsikėlęs kitą dieną:) Jei taip, vadinasi, jis tikrai „užkabino“:)

 3. Eglė parašė:

  Man geriausias apibūdinimas, tinkantis šiam filmui, – „mielas“. Nu tikrai labai mielas filmas:)

 4. Kristina parašė:

  Man patinka filmai apie maista, o sitas ypac patiko. Uzejau i kino teatra ekspromtu, pailsinti kojas po ilgo vaiksciojimo pale upe ir nusprednziau paziureti butent sita filma. Taip gerai nuteike visai likusiai dienai. Labai graziai pastatytas 🙂 10 balu 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.