8241
Beatos virtuvė

Apie mus

Beata su vaikais_maza

Čia verda puodai ir gyvenimas…

Aš esu Beata. Gyvenime esu įvairiai pristatoma. Žurnaliste, nes baigiau žurnalistikos studijas, ir šiaip man viskas įdomu, patinka rašyti. Ir kulinare, nes mokiausi šio amato „Leiths“ kulinarijos akademijoje Londone, kur įgijau taip vadinamą chefs diplomą… Taip pat esu ir kulinarinių knygų autorė, nes esu išleidusi tris kulinarijos knygas. Vedu ir TV laidas…

Iš tiesų man svarbu viskas: ir maistas, ir namai, ir gera savijauta, ir draugystė, ir šeima, ir nauji atradimai virtuvėje bei gyvenime.

Mano užrašai

Mano interneto dienoraštis, kurį pradėjau rašyti 2008 metais, tapo postūmiu išbandyti naujus dalykus, pakreipti save nauja linkme, nes vienas dalykas yra suktis virtuvėje,  visai kas kita – apie tai rašyti. Viskas prasidėjo nuo receptų, o dabar svetainė www.beatosvirtuve.lt apima įvairiausias temas – nuo indų plovimo, knygų apžvalgų iki kelionių ir restoranų.

Čia dalinuosi tuo, kuo gyvenu,  ką pamatau, tuo, ką paragauju, tuo, kas man yra aktualu, ir tuo, kuo noriu su kitais pasidalinti ar iš kitų išmokti. Džiaugiuosi, kad per tuos penkerius metus radau savo skaitytojus, savo žmonių ratą, kurie naudoja mano receptus ir mėgaujasi tuo. Ačiū jums!

Mano receptai

Man labai svarbu kokybė. Niekada dėl kiekybės neketinau ir neketinu aukoti kokybės. Noriu, kad kiekvieną dieną čia rastumėte po vieną naują receptą ar temą su kokybiškomis mūsų pačių sukurtomis iliustracijomis, mano pačios parašytais žodžiais.

Šioje svetainėje rasite tik tai, kas perėjo per mano rankas, tik tai, ką aš pati išbandžiau ir pamėgau.

Mano svečiai

Noriu, kad šioje svetainėje būtų galima rasti ne tik maisto gaminimo idėjų, bet ir man patinkančių žmonių ir, aišku, draugų minčių, nuomonių, straipsnių. Tikiuosi,  rubrika „Svečias“ įkvėps naujiems darbams ne tik mane, bet ir skaitytojus.

Man patinkantys dalykai

Kita gera svetainės rubrika – „Man patinka“. Čia rasite įdomią informaciją apie man patinkančius projektus, prekes ar paslaugas. Neketinu savo skaitytojų užversti visokiais reklaminiais pranešimais, kad tik galėčiau uždirbti papildomą litą, bet tikrai niekada neatsisakysiu pristatyti, parekomenduoti ir pareklamuoti kokybiškus dalykus, kuriuos esu išbandžiusi, kuriais pati tikiu.

O labiausiai noriu, kad jums, kurie čia lankosi, būtų gera, linksma, įdomu ir smagu.

Print Friendly, PDF & EmailMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.