8241
Beatos virtuvė

Jau greitai Beatos virtuvė LRT eteryje!

(1)

Labai džiaugiuosi pranešdama šią žinią jums – jau labai greitai susitiksime LRT televizijos ekranuose ilgoje gražioje laidoje, pilnoje  skanių receptų, pokalbių ir įkvėpimo džiaugtis tuo, ką turime čia pat, Lietuvoje ir savo namuose.

Labai panašu, kad naujoji LRT laida „Beatos virtuvė“ virs spalvingu kulinariniu ir gyvenimo būdo TV žurnalu, kuriame naudingų idėjų susiras kiekvienas: ir norintys išmokti kepti tortus, ir norintys lieknėti, ir šeimos, nebežinančios, kaip atnaujinti pabodusį kasdienį meniu. Į mano virtuvę užsuks ir žinomi Lietuvos žmonės, nes kur gi daugiau jei ne virtuvėje vyksta įdomiausi pašnekesiai!

Dar bus speciali rubrika „Lengvai ir sveikai“! Joje išgirsite sėkmės istorijų žmonių, kurie sugebėjo pakeisti savo mitybos įpročius ir dabar džiaugiasi lengvesniu gyvenimu. Šios rubrikos tikslas – įtikinti Lietuvos žmones, kad jei jau sugalvojai kontroliuoti savo svorį, nebūtina jaustis nuolat alkanam. Pirmiausiai reikia keisti įprastus produktus, mitybos ir judėjimo įpročius, o ne tikėti badavimais ir stebuklingomis dietomis. Laikas stengtis būti ne kūdesniems, o lengvesniems ir energingesniems.

O dabar pati svarbiausia naujosios naujiena – jau nuo rugsėjo keliausime su komanda po Lietuvą ir kartu su žiūrovais, ieškosime maisto herojų – žmonių, kurių dėka valgome skanesnį, įvairesnį ir sveikesnį maistą. Matau, kaip mūsų įpročiai keičiasi – vis dar esame ištikimi cepelinų gerbėjai, bet tuo pačiu vis dažniau į savo virtuvę įsileidžiame kanapių aliejų, šilauoges ar putino uogas, į kepinius bandome dėti mažiau cukraus ar kepti juos su viso grūdo miltais. Mano manymu, esame labai pažangūs maisto srityje, tad kodėl tuo nepasidžiaugus ir nepasididžiavus?!

Tad jei žinote, pažįstate žmonių, kurie  patikėję, jog svajonė gali tapti realybe, ėmė ir pradėjo auginti kanapes, sraiges, šaltalankius, ekologiškas daržoves ar gaminti nuostabius sūrius, kepti pyragus, gaivinti kulinarinį paveldą, iškart rašykite mums (redakcija@beatosvirtuve.lt). Ieškokime maisto herojų kartu!

TV laida „Beatos virtuvė“ jau greitai per LRT televiziją!

Print Friendly
Žymos: , ,
Dalinkis:
Komentarai (1)
Komentarai
  1. Paula parašė:

    Puikios naujienos gimtadienio proga! 🙂 Laukiam, Laukiam!

    http://enjoybypaula.com

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.